Ботанічний сад пропонує на продаж рослини у горщиках, за ціною від 30грн (в залежності від висоти рослин) .

IMG 572b14ce8a94282852c8fe8999775a60 V IMG 1fb87356e24d76ead00636aff9e0bc83 V IMG 41c3cc487b3b4c14751e89cfb378e196 V

Opuntia phaeacantha

var. camanchica f. Rubra-

Euonymus fortunei

«Emerald Gaiety»

(Rosmarinus officinalis L.)

троянда  Запрошуємо всіх шанувальників прекрасного на квітування троянд!

Троянда – рослина, яка найдавніше культивується людиною. В Давній Греції троянду присвячували Афродиті – богині краси, а в часи християнства троянду називали «райською квіткою» і присвячували її Богородиці. 

На даний час колекція Нашого Саду складається з 196 сортів, які представляють 11 декоративних груп. Це чайно-гібридні троянди, які прикрасять будь-який букет; троянди флорибунда, поліантові і мініатюрні створені для декорування ландшафтів; грандіфлора і ремонтантні представляють старовинні троянди вирощувані для королівських садів; групи витких, паркових, кордес та шраб відзначаються ростом та силою та англійські троянди, які створені вже наприкінці 20 століття і об’єднують в собі сучасну красу та чарівність старовинних сортів.

Квітниково-декоративне оформлення є одним з видів декоративного мистецтва, яке дарує естетичну насолоду, покращує настрій і сприяє гармонійному розвитку людини. Привабливі, різнокольорові квіткові клумби є невід’ємною частиною зелених насаджень міста. Вдосконалення квітникових насаджень потребує розширення асортименту культурної флори за рахунок нових та малопоширених перспективних для озеленення видів, форм і сортів. Група культурної флори спрямовує свої наукові інтереси на інтродукцію, сортовивчення, селекцію та впровадження в зелене будівництво нових та стійких до екологічних умов Криворіжжя квітниково-декоративних рослин світу, колекції яких нараховують 1106 таксонів (868 сортів, 200 видів, 38 форм). Співробітниками підрозділу розроблені наукові принципи та методи створення високо-декоративних та стійких до умов промислового забруднення квітково-декоративних композицій. Для озеленення промислових майданчиків гірничо-збагачувальних комбінатів Кривбасу рекомендовано 54 види та понад 100 сортів квітниково-декоративних рослин. Вивчається адаптаційна здатність різних груп інтродукованих таксонів до умов промислового та міського забруднення.