У сучасному 931світі люди настільки зайняті проблемами роботи і побуту, що мало хто звертає увагу у повсякденні на красу оточуючої природи. Мегаполіси  обмежують спілкування не тільки з природою, а й між людьми.. В кращому випадку, на свято їдемо на рибалку або шашлик.  Людина звикла ставитися до природи, як до засобу, що робить її життя зручнішим і приємнішим. Використовуючи природні дари, людина не помічає своїх шкідливих дій.
   Наш Ботанічний Сад – це краса природи і титанічні зусилля співробітників задля її збереження. Розпач, коли рослини гинуть та велика радість-коли квітують і радують, не лище нас, а й наших відвідувачів.

 

Ботанічний сад відкритий для відвідування щоденно з 8.00 до 21.00.

ekskursia

Пропонуємо усім жителям і гостям міста екскурсії по експозиціям ботанічного саду, де можна познайомитись із історією створення ботанічного саду, його структурою, чудовими ландшафтами з врахуванням сезонних змін. Для студентів вищих і середніх навчальних закладів цікавими та корисними будуть учбові тематичні екскурсії. Колекція Ботанічного саду налічує близько 3000 видів, різновидностей, форм та сортів рослин.

Екскурсії проходять на території ботанічного саду та по оранжереї.

Вхідні квитки коштують