У сучасному 931світі люди настільки зайняті проблемами роботи і побуту, що мало хто звертає увагу у повсякденні на красу оточуючої природи. Мегаполіси  обмежують спілкування не тільки з природою, а й між людьми.. В кращому випадку, на свято їдемо на рибалку або шашлик.  Людина звикла ставитися до природи, як до засобу, що робить її життя зручнішим і приємнішим. Використовуючи природні дари, людина не помічає своїх шкідливих дій.
   Наш Ботанічний Сад – це краса природи і титанічні зусилля співробітників задля її збереження. Розпач, коли рослини гинуть та велика радість-коли квітують і радують, не лище нас, а й наших відвідувачів.


Ми займаємося  екологічною освітою молоді під час проведення екскурсій і маємо надію, що прийдешнє покоління  з повагою і любов’ю буде ставитися до рідної природи у всіх її проявах: у садах, парках , степах і луках, лісах і в зонах зелених насаджень міста.
Ботанічний сад має змогу задовольнити попит на екскурсійне обслуговування дітей різних вікових категорій.

Для дошкільної групи довжина маршруту становить до 1км, час проведення - 30-35 хв. Це дає можливість наглядно показати відмінність ботанічного саду від парку чи скверу. Звернути увагу на рослини інтродуковані з різних кліматичних регіонів, які мають специфічну крону, квіти чи плоди. Матеріал подається у вигляді подорожі в казковий світ рослин.
Для дітей молодшого шкільного віку час проведення збільшується до 45 хв , протяжність - до 1,5 км. Акцентується увага на природоохоронному значенні саду та збереженні біологічного різноманіття, з можливістю відвідати колекції рослин природної флори та інтродуцентів.
Для дітей середнього шкільного віку час проведення 1 година. Протяжність - до 1,5 км. Проводиться ознайомлення з науковими напрямками роботи ботанічного саду, колекційними фондами та особливостями рекультиваційних робіт.
Для дітей старшого шкільного віку та студентів довжина маршруту складає до 2км.Час проведення 1година. Специфіка маршруту знайомить з основами екології та впровадженні екологічних програм як на території саду , так і в межах м.Кривий Ріг. Характерною особливістю є максимальне ознайомлення з рослинами інтродуцентами, які можуть використовуватись для озеленення міста  та промислових підприємств.
Для дорослих та студентів пропонуємо тематичні та оглядові екскурсії.

Звертаємо вашу увагу на обов’язковість попереднього замовлення екскурсій за тел.:
по території Ботанічного саду: 0564-43-51-50  або 097-59-51-028
по оранжереї: 0564-43-51-15
Мобільний телефон особистий, тому прохання телефонувати в робочі дні  з 8.00 до 12.00  та з 13.00 до 16.00 і лише з питань екскурсійного обслуговування. Дякуємо за розуміння.

 

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter