троянда  Запрошуємо всіх шанувальників прекрасного на квітування троянд!

Троянда – рослина, яка найдавніше культивується людиною. В Давній Греції троянду присвячували Афродиті – богині краси, а в часи християнства троянду називали «райською квіткою» і присвячували її Богородиці. 

На даний час колекція Нашого Саду складається з 196 сортів, які представляють 11 декоративних груп. Це чайно-гібридні троянди, які прикрасять будь-який букет; троянди флорибунда, поліантові і мініатюрні створені для декорування ландшафтів; грандіфлора і ремонтантні представляють старовинні троянди вирощувані для королівських садів; групи витких, паркових, кордес та шраб відзначаються ростом та силою та англійські троянди, які створені вже наприкінці 20 століття і об’єднують в собі сучасну красу та чарівність старовинних сортів.

На території Саду додатково закладено демонстраційну ділянку «Розарій» де шарм і привабливість Цариці Квітів представлено найбільш вдало, а її декоративність відтіняють різноманітні види і форми хвойних рослин.

Цвітіння троянд починається на початку літа, а завершується коли на осінню землю падають перші приморозки. Але перша, так звана, «хвиля» цвітіння є найбільш пишною і яскравою! В цьому році троянди почали квітувати вже в кінці травня – поспішайте помилуватися квітами і вдихнути трояндовий аромат, щоб отримати заряд бадьорості на все літо!

Алоха

 Фольклор

 

Еден Розе

 

Фейхельблау

 

Глорія Дей

 

Москате

 

Анжела

 

Ремембренс

 

Нью Блу

 

Отелло

 

Крімсон Грандіфлора

 

Ейфель Тауер

 

Колібрі

 

Луксор

 

Санмейд

You have no rights to post comments

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter