Сакура, ханами

Вже багато століть існує гарна японська традиція - милування квітами, і присвячується вона, здебільшого, квітуванню сакури - декількох видів сливи та вишні, та безлічі їх сортів.

В нашому уявленні, суть східної традиції полягає в філософському меланхолічному спогляданні за квітуванням та опаданням цвіту цих живих символів Японії. На таку думку нас надихають витончені картини кращих майстрів пензля, безліч хоку присвячених цим квітам. Але, як це часто буває, перше враження доволі часто помилкове. Так і ханамі, адепти давніх традицій проводять не відстороненим спогляданням за швидкоплинністю буття, а веселими застіллями, жартами в компаніях друзів, рідних, зустрічають прихід весни життєрадісно і щиро.

Читати більше:

То що можна сказати? Японці - ті ж самі українці, але трішки японці.  А якщо так, чому б і нам не зустріти весну так само радісно і жваво, краєм ока поглядаючи, чи не злетіла ще остання пелюстка сакури!

 Та й як можна не закохатись у цю красу?

 

Сакура

Сакура Кривррізький ботсад

Сакура Кривррізький ботсад

Сакура Кривррізький ботсад

 

PS: Сакури в Криворізькому ботсаду квітують всьго перший рік, тому у всіх Вас є чудова нагода стати біля самих витоків нової криворізької традиції ханамі!

Ніхто не вміє зустрічати початок дня так, як вкрита ранковою росою квітка сакури, ніщо не заслуговує на початок нової для нас традиції більше ніж вона

You have no rights to post comments

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter