СакураТрохи більше року тому, збулась давня мрія нашого Саду - зустрічати весну рясним цвітом сакури.

Квітування цих рослин завжди було переповнено глибоким символізмом, сама ця рослина є живим символом цілої країни. Коли ми чуємо "сакура" - згадуємо про Японію, коли чуємо "Японія" часто згадуємо саме про це дерево. Швидкоплинність, ніжність та недовговічність квітування сакури часто порівнюють з швидкоплинністю людського життя. Завдяки чуттєвості та глибині цього образу, її квіти на сході оспівані практично усіма галузями мистецтва, існують цілі сади сакури, помилуватись цвітом яких приїздять туристи з усіх куточків країни, та навіть поціновувачі з за кордону.Sakura

 

А тепер ближче до України, Кривого Рогу. Ніщо японське нам не чуже, поміркувати про вічне та мінливе вміємо не менше, на вистачало лише дрібниці - опадаючих пелюсток східної красунї. І от, за спонсорської підтримки Метінвест, у Криворізькому ботсаду нарешті вдалось створити алею сакури. Перші квіти ми побачили ще минулої весни, але ось так, несамовито... Отже, сакура вміє не лише вабити, але й дивувати.

 

Для всіх, хто бажає розділити нашу радість та помилуватись східною красунею - на цих фото лише перші дерева, які зростають на відсонні у затишку, тому вони й випередили своїх подруг на алеї, але незабаром і вони підхоплять квітучу естафету. Отже, з радістю очікуємо на Вас! 

 

Більше фото можна побачити за посиланням:

 

Сакура

Сакура

Сакура

Сакура

Сакура

Сакура

Сакура

Сакура

Сакура

Сакура

Сакура

Сакура

You have no rights to post comments

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter