Криворзький ботанічний сад Національної академії наук України є не благодійною організацією, а бюджетною науково-дослідною установою, яка згідно Закону України діє на основі Статуту, яким передбачено здійснення господарської діяьності, включаючи проведення фотосесій на комерційній основі.
Фотографи, які планують проведення комерційних фотосесій на території саду повинні попередньо укласти договір з установою на здійснення цього виду діяльності.
 
У зв'язку з аварійним станом мосту всі органзовані екскурсії, весільні церемонії, інші колективні відвідини ботанічного саду з 29 квітня 2017 року здійснюватимуться з центрального входу.
 
За останні два роки, за спонсорської підтримки ПАО "ПівнГЗК" у ботанічному саду створено 5 нових експозицій із значною кількістю декоративних видів і сортів рослин, створено чимало зручних затишних куточків, де відвідувачі в повній мірі зможуть відпочити та насолодитись результатами наполегливої багаторічної дбайливої праці співробітників саду. 
На жаль, станом на квітень 2017р ботанічний сад не отримав жодної пропозиції від громадських організацій, любителів природи, інших зацікавлених структур по допомозі у важкій праці по утриманню господарства саду на значній теритоії - 52,4 га.
 
Приносимо вибачення за аварійний стан мосту, однак фінансове становище ні саду зокрема, ні вцілому Національної академії наук України, в підпорядкування якої знаходиться ботанічний сад, не дозволяє здійснити його ремонт у 2017 році. Ми будемо щиро вдячні підприємствам, бізнес-структурам, комерційним та громадським організаціям міста, міській владі у допомозі по відновленню "мосту закоханих" у ботанічному саду.

З повагою,  адміністрація КБС НАН України.   

You have no rights to post comments

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter