Азалія індійська

В оранжереях Криворізького ботанічного саду знову квітують азалії! У нас друга в Україні за чисельністю (після Національного ботанічного саду НАНУ ім. М. Гришко, що розташований в м. Київ) колекція цих надзвичайно привабливих та яскравих квітів.

Запрошуємо жителів міста та поціновувачів з інших регіонів відвідати наші оранжереї, де ви зможете поринути в буйство тропіків посеред української штучні тропікиморозної зими. Окрім азалії Ви також зможете помилуватись різноманіттям тропічних та субтропічних рослин, за десятиліття зібраних під одним дахом з різних континентів. Зможете помірятись зростом з банановою травою, поринути в буйство папоротей, перевірити на гостроту колючки кактуса, пересвідчитись, чи гарно дозріває урожай кави, переконатись - чи дійсно квітка камелії відповідає всім тим символам, які їй приписують.

Оранжереї відчинені для відвідувачів з 9 до 15 години щодня, з вихідними включно. Вільне відвідування коштує 15 грн, а екскурсія - 20 грн з людини. Фотосесії за попереднім записом, в робочі дні, вартість 150 грн. Увага! Пропозиція актуальна до кінця березня! Надалі - за попереднім узгодженням.

З радістю чекаємо на Вас, щоб поділитись всіма красотами криворізьких тропіків!

rhododendron-simsii Азалія індійська Азалия Кривой Рог
rhododendron-simsii Азалія індійська

You have no rights to post comments

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter