22 квітня 2016 р. співробітники та аспіранти Криворізького ботанічного саду взяли участь у роботі Всеукраїнської науково-практичної конференції «Біогеоценологічні основи оптимізації степових ландшафтів і їх фіторекультивація», яка була присвячена 100-річчю від дня народження доктора біологічних наук, професора кафедри ботаніки та екології Криворізького державного педагогічного університету Івана Андрійовича Добровольського.

 

Із пленарними доповіддями виступили кандидати біологічних наук, старші наукові співробітники Наталя Святославівна Терлига та Віталій Миколайович Гришко.

наукові праці ДобровольськогоКрамарева О.І.Терлига Н.С.

Терлига Н.С. ознайомила учасників конференції з результатами роботи з інвентаризації паркових насаджень міста, які проводились відділом  інтродукції та акліматизації рослин протягом останніх п’яти років.

Гришко В.М. виступив з доповіддю про чисельність азотфіксуючих та денітрифікуючих мікроорганізмів під хвойними та листяними деревними породами в едафотопах Першотравневого відвалу ПівнГЗК.

Шоль Г.Н.Зубровська О.М.учасники конференції

 

На секційних засіданнях про тенденції розвитку урбанофлори Кривого Рогу  під впливом адвентивної складової доповіла науковий співробітник відділу природної флори Шоль Галина Назарівна.

Про можливість біомоніторингу довкілля забрудненого важкими металами за допомогою деревних рослин розповіла молодший науковий співробітник відділу фізіології рослин та біології грунтів Ольга Миколаївна Зубровська.

учасники конференції на екскурсіїкарєр

Учасники конференції взяли участь в екскурії на Бурщицький відвал. Навіть на таких порушених землях поступово відновлюється рослинний світ! Тож допомагаймо йому!

You have no rights to post comments

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter