анемонаВже сьогодня та в найближчі вихідні всі охочі можуть відчути на собі справжній подих весни, насичений ароматами соковитих трав, розмаїттям бузку, помилуватись квітуванням піонів та послухати пісні соловейка.

Пион древовидныйДолучитись до прекрасного можна щодня всю світлу пору доби (Ви вірно зрозуміли, наші птахи відвідувачам щебечуть весь день). Окрім соловейка, своєю присутністю Ви можете потішити  білок, також зайців і фазанів, які облюбували степові балки саду, безліч іншого птаства і тих, хто повзає їм на поживу. Колекция тюльпанов

Але основною принадою ботсаду є не тваринний світ, а унікальні колекції представників рослинного світу. В той час як одні квіти відцвіли та зникли разом з останнім снігом, пік квітування інших - випадає саме на квітень-травень. Це і пишні крони церциса канадського, і поляни тюльпанів, і ніжні квіти піонів деревовидного, тонколистого та кавказького, і величезна колекція бузку, який в цьому році не дочекавшись травневих свят, почав квітувати просто зараз. Колекція ірисів - чи не найчисельніша в Україні, а з Національною колекцією видів ковили - не зможе потягатись жодний інший ботанічний сад. В найзатишніших куточках саду можна відпочити на зручних лавках, в пів-ока приглядаючи, як бавиться малеча. Отже - ми чекаємо на Вас*!

Сирень* Вхід на територію коштує 10 грн за кожного, кому минуло 6 років. Тенистые дорожки ботсада

* За попереднім записом можна замовити екскурсію (чисельність не менше 15 чоловік), яку проведе досвідчений екскурсовод-науковець. Вартість екскурсії - 15 грн, інвалідам - безкоштовно, тривалість - 45 хвилин. Також у святкові дні екскурсійні групи формуватимуться за бажанням без попереднього запису із охочих відвідувачів. Така послуга коштуватиме додаткових 15 грн.

You have no rights to post comments

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter